RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI
ÇMIMI: 
300€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA”, TE PAZARI I RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Jepet garsonier me qira, e cila ndodhet te Pazarit i Ri, një nga zonat historike e rinovuar vitet e fundit dhe më elitare e kryeqytetit, shumë afer me Sheshin “Skënderbej”. Zona është e organizuar shumë mirë dhe aty gjendet një rrjet i rregullt shoqëror, tregtar, arsimor e shëndetësor, me rrugë nga të katër anët, që të nxjerrin shumë lehtë si në qendër edhe në unazë. Një ndër zonat më të zhvilluara dhe me kërkesë të lartë banimi dhe zhvillim biznesi.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Garsonier me qira me sipërfaqe 50 m2, kati i tretë. Ka strukture te rregullt dhe organizohet me guzhinen + ngrënie, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
300€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
50m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KATI: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.