RRUGA “QEMAL STAFA”
ÇMIMI: 
450€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “QEMAL STAFA” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA “PROKURORISE SË PËRGJITHSHME”

Jepet apartament 2+1 me qira në një zonë mjaft të mire, afer me Sheshin “Skënderbej” si dhe me Pazarin e Ri dhe pranë me disa nga institucionet më të larta shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat me ashensor dhe administrim të mirë.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 105 m2, kati i 8-të me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ngrënie, kuzhinë e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është komplet i mobiluar, me sistem kondicioni dhe dritaret me grila.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
105m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.