RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK
800€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHËRI” BLLOK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të kryeqytetit sic është blloku. Fare pranë qendres së Tiranes, ish bllokut, dhe zonave më të njohura. Kjo zonë gjithashtu ka akses direkt me unazen e vogël, afër me Parkun e Liqenit dhe fare pranë institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, etj.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat 8 katësh me ashensor, dhe me administrim shumë të mirë.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 135 m2, në katin katërt, me orientimin jug-lindje-veri. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ambientin e guzhinës + ngrënies bashkë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 ballkon.

Cmimi është neto, përfshin dhe një garazh.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
135m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.