RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI "NOBIS"
850€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, KOMPLEKSI
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti 2+1 me qira, është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranes dhe liqeni artificial. Ka pranë dhe shumë zona të tjera sic është Blloku, Bulevardi Deshmorët e Kombit etj. Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë.

Objekti ofron cilesi të lartë ndërtimi, parkim, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Përreth objektit ka dhe zona të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 90 m2, kati 6 me orientimin jug, organizohet nga një dhomë ndenje + gatim ngrënie bashkë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkoni. Apartamenti është i mobiluar komplet me mobilim modern dhe shumë cilësor. Apartamenti është i mirëorganizuar, me punime cilësore, sistem ajri i kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, 2 dhomat e gjumit të shtruara me parket dhe dritaret me grila.

Cmimi është bruto, përfshin dhe një vend parkimi

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
6
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.