RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL
ÇMIMI: 
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI” PËRBALLE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

KOMPLEKSI "NOBIS"

Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare të qytetit jepet apartament 2+1 me qira. Ndodhet shumë pranë gjelberimit, ajrit të paster edhe qetesisë së Parkut kombetar te Tiranes dhe Liqenit artificial si dhe shumë afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një pallat cilësor me administrim shumë të mire dhe me ashensor.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe totale 110 m2, kati i pestë me orientimin jug-lindje dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga ambient ndenjë + ngrënie, kuzhinë pak të vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Cmimi është bruto, i cili përfshin dhe një parking.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
5
PARKING POSHTË GODINE: 
1
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.