RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL
ÇMIMI: 
1 200€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “SAMI FRASHERI”, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

KOMPLEKSI "NOBIS"

Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare të qytetit jepet apartament 3+1 me qira. Ndodhet shumë pranë gjelberimit, ajrit të paster edhe qetesisë së Parkut kombetar te Tiranes dhe Liqenit artificial si dhe shumë afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një pallat cilësor me administrim shumë të mire dhe me ashensor. Apartamenti ka punime shumë cilësore, i mobiluar me stil bashkëkohor dhe me pajisje shumë të mira. Është i pajisur me sistem kondicionimi gjitha ambientet, dritaret te pajisura me grila, disa dhoma të shtruara me parket etj.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe të bollshme 150 m2, kati i tretë me orientimin jug-perëndim dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga ambient ndenje, kuzhinë e vecuar + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo lavanderi dhe 2 ballkone. Ka mundësi parkingu.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.