RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH
ÇMIMI: 
800€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “THEMISTOKLI GËRMENJI”, PRANË RTSH Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 3+1 me qira, i cili ndodhet në një zonë elitare, shume të qetë, afër me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada te huaja, shume institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me Bulevardin kryesor dhe një nga akset kryesore të Tiranës, rrugen e “Elbasanit”, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj. Dhe vetem 5 minuta larg nga qendra.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor me 2 ashensor, shkalle te bollshme, me një administrim shumë të mire, siguri 24 ore.

Apartament me qira 3+1 me siperfaqe 120 m2, pozicionohet në katin 3-të me orientimin jug-lindje. Është i organizuar nga një dhomë ndenje + ngrenie, kuzhinë e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
800€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.