RRUGA 'VASO PASHA'
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA'
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'VASO PASHA'
>
Përshkrimi i pronës: 

NE QENDER SE ZONES SE BLLOKUT

Apartament me qira 2+1,  me nje siperfaqe 80 m2, kati i trete. Apartamenti perfshin gatim-ngreni-ndenjie, 2 dhoma gjumi,  banjo e madhe dhe 2 ballkone. Eshte komplet i mobiluar, ajer i kondicionuar, dritare  cilesore dhe grila.

Apartamenti eshte i vendosur ne zonen me elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar dhe qendres se Tiranes, ne nje zone shume te mire, eshte i orientuar nga perndimi.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, sistem sigurie, etj.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.