RRUGA “VASO PASHA”, BLLOK
1 200€
< >
Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK Tirane
<
Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “VASO PASHA” BLLOK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar, midis ish Bllokut e Parkut të Liqenit dhe afër me qendrën e Tiranës. Pranë institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti me qira 4+1 me siperfaqe të bollshme prej 240 m2, në katin 10-te, me orientimin jug-lindje-perëndim gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga salloni i cili ka dhe oxhak, kuzhinë e vecantë + ambient ngrënie, 4 dhoma gjumi, 1 studio, 3 tualete dhe 2 ballkone. Është totalisht i mobiluar.

Poshtë godinës ka garazh me pagesë ekstra.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
240m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.