SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG
1 500€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE, 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Sunrise Residence, i cili ofron siguri 24 orë, sherbime, infrastrukture moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të paster, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj. Sunrise Residence ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare te Tiranes në mes të gjelberimit dhe qetesisë që vendodhja e saj ofron. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash dhe apartamentesh vetem 200 m nga TEG, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Apartamenti ofron rifinitura shumë cilësore, sistem ngrohje ftohje City Multi i Mitsubishi Electric i cili programohet individualisht ose me program javor për cdo ambient, ndricimi është LED me konsum minimal, perforcues WIFI tavanor, dritaret me perde, grila elektrike, rrjeta kundër mushkonjave, dushet me mishelatore termistatike, parket cilësor etj. Mobiljet janë super cilësore, kuzhine (Veneta Cucine 25000 euro), e pajisur me lavastovilje Bosch, pianure elektrike Ardo 80 cm etj. Televizoret Smart TV dhe sistem difuzioni muzike Yamaha të njëtrajtshme në cdo ambient, mobilje dhe lavaman Porcelanosa dhe lavanderi e madhe (lavatrice + rrobatharëse përfshirë) dhe banjot me ngrohës DeLonghi të programueshme.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe 155 m2 pozicionohet në katin përdhe, me pamje shumë të bukur të zonës. Organizohet nga salloni open space, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 4 ballkone. Është totalisht i mobiluar ne cdo detaj.

Apartamenti disponon dhe 2 vende parkimi.

Cmimi është bruto.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
155m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
BALLKON: 
4
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.