TE “KOMUNA E PARISIT”
ÇMIMI: 
450€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TE “KOMUNA E PARISIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti për qira është një nga vendodhjet me te preferuara per banim. Ka akses me disa rrugë të njohura të zonës, afër me disa institucione arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Apartamenti me qira ndodhet në një pallat me administrim shumë të mirë dhe me ashensor. Ka punime shumë te mira, me ajer të kondicionuar për ngrohje-ftohje dhe totalisht i mobiluar ne cdo detaj.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe 140 m2 ndodhet në katin e dytë me orientim shumë të mire jug-lindje gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe kohes. Ofron ambient ndenje + ambient ngrënie, kuzhinë të vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.