TE "KOMUNA E PARISIT", KOMPLEKSI “KIKA 2”
300€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE "KOMUNA E PARISIT", KOMPLEKSI “KIKA 2” Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: TE "KOMUNA E PARISIT", KOMPLEKSI “KIKA 2” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë shumë të mirë dhe të qetë jepet apartament 1+1 me qira. Ndodhet pranë shumë institucioneve shtetërore, shkollore, arsimore e shoqërore. Afër rrugës “Komuna e Parisit” njërës nga rrugët kryesore të kryeqytetit.

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, shumë cilësor, me ashensor, shkallë emergjence dhe administrim shumë të mirë. Përpara ndërtesës ka shesh të gjelbëruar, ambjente relaksi, markete etj.

Apartament me qira 1+1, me sipërfaqe 70 m2, kati i tretë, është i përbërë nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Është totalisht i mobiluar me stil modern dhe pajisje cilësore. Vendbanimi ka mundësi parkimi.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.