TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK
550€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

 PRANE LIQENIT

Apartament i ri dhe modern me qera, i mobiluar shume mire. Siperfaqja 130 m2, në katin e dyte të një ndertese qe ndodhet ne nje zone te qete banimi.  Eshte i përbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe, kuzhinë e vecante, dy banja, dhe dy ballkon me pamje te bukur. Ajer i kondicionuar, dritaret me dopio xham dhe grila. Mundesi parkimi poshte nderteses. 

Apartamenti ndodhet ne shume ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes, prane Kopeshtit Zoologjik dhe Liqenit, dhe ka pamje shume te bukur dhe ajer te paster.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.