ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE
ÇMIMI: 
1 700€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: ZONA E BLLOKUT, MBRAPA KULLAVE BINJAKE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet pallati është një nga vendodhjet më elitare të Tiranes, afer me institucionet kryesore shtetërore, shoqërore, disa ambasada dhe fare pranë me bulevardin kryesor.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor të sapo përfunduar, me administrim shumë të mirë, 4 ashensor, me sistem sigurie e kamera dhe me pamje shumë të bukur.

Apartament me qira 3+1, me siperfaqe 140 m2, në katin e 10-të me orientimin veri dhe me pamje shumë të bukur nga parku Rinia dhe Bulevardi. Organizohet nga ambienti i ndenjes + gatim+ ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Është i mobiluar komplet me mobilim tepër cilësor dhe shumë modern dhe ngrohje-ftohje me multisplit.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
10
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.