50 M NGA RRUGA E "DURRËSIT"
111 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA E
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 10 min nga qendra e Tiranes, 100 M nga Prokuroria e Tiranës, 300 M nga gjimnazi “Qemal Stafa”, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat më të kërkuara të Tiranes.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare, çerdhe, kopështe, shkolla etj.

Pallati është shumë privat dhe ofron 1 kat dyqane dhe 4 kate banim. Ai ofron një apartament në kat, shkallë me dritare. Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura cilësore, me kondicioner, pompë uji e dedikuar, depozite uji 500 Litra, etj. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 102.6 m2 (siperfaqe totale ndërtimi 106 m2) ne katin e 3, me orientim perendim-veri, ofron nje dhome ndenje, kuzhina + ngrënia me dritare, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare, garderobë dhe depo. Me çertifikatë pronësie.

Prone eksluzive e “Inf 93” Real Estate.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
103m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
106m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.