50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH
159 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamentin ne shitje ndodhet ne nje zone elitare, afër qendrës tregtare Coin, afër ambasadës Amerikane dhe Italiane, stadiumit Qemal Stafa, vetem 200 m nga ajri i paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes.

Objekti ofron cilesi te larte ndertimi, termoizolim, 2 ashensore, 2 kate parkimi, siguri 24 ore, privatesi, mirembajtje elitare dhe komunitet te perzgjedhur.

Apartamenti ne shitje eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore, i shtruar i gjithe me pllake, me mobilim te mire, ngrohje-ftohje me kondicioner dhe me nje pamje te bukur te malit te Dajtit dhe te Tiranes.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 73 m2 neto (82 m2 bruto) ndodhet ne katin e 11 me orientim lindje-veri dhe ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Çmimi shitjes perfshin dhe mobilimin. Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
73m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
82m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
11
KATET E PRONES: 
14
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.