50 METRA NGA RING CENTER
149 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: 50 METRA NGA RING CENTER Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleksi i ri i banimit Foleja e Gjelbër, ka një vendodhje shumë të mirë pranë sheshit Rilindja (Zogu i Zi). Ofron cilësinë e të jetuarit, standartin e ri të banesës dhe komoditetin duke qënë afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj. Fare pranë qëndrës aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël, e bën ndër zonat më të preferuara e të kërkuara të Tiranës.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje ka 8 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 3 kate parkim dhe me 7 hyrje në kat. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensorë, fasadë të ventiluar me pllake, termoizolim, shkallët e përbashkëta të ndriçuara me dritare, mirëmbajtje, shërbime etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 107.4 m2 ( 123.9 m2 sipërfaqe totale ndërtimi) pozicionuar në katin 3 nga toka me orientimin nga jugu. Organizohet me 1 dhomë ndënje + guzhinë,  2 dhoma gjumi njëra prej të cilave ka tualet me dritare brenda, 1 tualet tjetër, 1 depo dhe një ballkon. Apartamenti është i mirëoganizuar, me një pamje shumë të mirë të zonës dhe me rifinitura cilësore.

Përfundon brenda 2020

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
107m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
124m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
3
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.