AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI”
99 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: AFER FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament në shitje shumë pranë gjelberimit, ajrit të pastër, qetesisë së Parkut kombetar të Tiranes dhe liqenit artificial në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Ndodhet prane Ish-bllokut, shkollës së mesme “Petro Nini”, “Fakultetit të Drejtësisë” etj. Zona ofron hapësira të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Pallati është 7 katesh dhe ofron ashensor, shkallët me ndricim, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, mundësi parkimi poshtë godinës etj.

Apatamenti 1+1 në shitje është i mirëorganizuar, me punime të mira, i shtruar me pllaka, i pajisur me kondicioner, i mobiluar totalisht dhe dritaret të pajisura me grila.

Apartamenti në shitje 1+1 me sipërfaqe netto 60 m2 (sipërfaqe totale ndertimi 65.45 m2) ndodhet në katin e 4, me orientimin veri. Ofron dhomë ndenje + ambientin e kuzhines dhe ngrënies bashkë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet pa dritare dhe një ballkon. Cmimi përfshin dhe mobilimin.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
60m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
65m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2008
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.