“AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT
260 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “DERVISH HIMA”

Apartament 2+1 në shitje me një vendodhje shumë të mirë, pranë gjelbërimit e ajrit të pastër të Parkut Kombëtar të Tiranës, afër stadiumit “Air Albania”, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.

Objekti Ambasador 3 ku ndodhet prona, ofron vendodhje elitare, cilesi të lartë ndertimi, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, ndricim natyral, jetesë në komunitet të përzgjedhur, 4 ashensore inteligjent, 4 kate parkim dhe pamje magjepëse të gjelbërimit të parkut kombëtar.

Apartamenti është totalisht i mobiluar, me sistem kondicionimi ngrohje-ftohje, me rifinitura shum te mira, ambienti i ndenjës dhe tualetet janë të shtruara me pllaka dhe dhomat e gjumit me parket laminat.

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 117 m2 (139 m2 bruto) gjendet në katin e 12-të me orientimin veri. Organizohet nga ambienti i ndenjës dhe kuzhinës bashkë, dhomë matrimoniale me garderobë dhe tualet, një dhomë gjumi, tualet dite, lavanderi dhe një ballkon që ka akses me të gjitha dhomat. Cmimi eshte okazion bashkë me mobilimin.

Shitet dhe një parkim ne katin - 4 me cmimin 30.000 Euro

Me certifikatë pronësie.

Shitet si investim me qira te garantuar prej 1100 Euro / Muaji

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
117m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
139m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
12
KATET E PRONES: 
24
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.