“AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT
325 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PALLATI “AMBASADOR 3” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “DERVISH HIMA”

Apartament 3+1+1 parkim në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë gjelbërimit e ajrit të pastër të Parkut Kombëtar të Tiranës, afër stadiumit “Air Albania”, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.

Ambasador 3 ofron cilesi të lartë ndertimi, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, ndricim natyral, jetesë në komunitet të përzgjedhur, 4 ashensore inteligjent, 4 kate parkim dhe pamje magjepëse të gjelbërimit të parkut kombëtar.

Apartamenti ka rifinitura cilësore, punime gipsi nga më të mirat, ambienti i ndenjës dhe dhomat e gjumit të shtruara me parket dhe ambientet e tjera të shtruara me pllaka shumë të mira. Është i pajisur me sistem kondicionimi ngrohje-ftohje dhe i mobiluar me pajisje shumë cilësore e me stil bashkëkohor. Ka orientimin jug-lindje gjë të cilen e bën të ndricuar dhe me diell gjatë gjithë ditës dhe ofron një super pamje të bukur te Liqenit Artificial dhe gjelbërimit të Parkut Kombëtar të Tiranës.

Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 125.48 m2 (149.32 m2 bruto) gjendet në katin e 19-të. Organizohet nga ambienti i ndenjës me një sipërfaqe të bollshme + ambient ngrënie, kuzhinë e vecuar me dritare, dhomë matrimoniale me garderobë dhe tualet, dy dhoma gjumi, tualet dite, dhomë lavanderi dhe tre ballkone. Poshtë godinës në katin -1 ka dhe një parking.

Çmimi apartamentit 325.000 Euro + parkim në katin -1 me çmimin 35.000 Euro.

Me çertifikatë pronësie.

Shitet si investim me qira te garantuar 1200 Euro / muaji deri në Shtator 2021.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
125m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
149m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
19
KATET E PRONES: 
23
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.