BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT”
ÇMIMI: 
85 000€
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU RESIDENCIAL “KODRA E DIELLIT” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Blloku Residencial “Kodra e Diellit”, është e vendosur në mes te gjelberimit, ajrit të paster dhe qetësisë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Ndodhet pranë me Kopshtin Botanik të kryeqytetit dhe me Unazen e Madhe, gjë e cila bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë për në zona dhe qytete të tjera.

Rezidenca ofron shumë gjelbërim, pamje të bukur, mirëmbajtje, siguri 24 orë, jetesë në komunitet, infrastruktrure moderne, shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbanistike etj. duke ju ufruar keshtu një jetë komode.

Godina ku ndodhet apartamenti është 5 kate + 2 kate parkim. Do t’ju ofroje ashensor, punime cilësore dhe administrim shumë të mirë.

Apartamenti në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 53.3 m2 (63.42 m2 bruto), kati i 3-të banim, me orientimin jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Mbaron në Gusht 2022

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
85 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
53m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
63m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.