BLLOKU “VASIL SHANTO”
ÇMIMI: 
95 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë shkolles “VASIL SHANTO”, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranës, afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lodrave për fëmijë etj.

Apartamenti ndodhet në një godinë të mirëmbajtur ekzistuese, e suvatuar nga jashtë, me shkallë të mëdha dhe me ndricim natyral.

Apartament në shitje 3+1, me siperfaqe neto 105 m2, kati i katert, orientimi lindje-perëndim dhe me pamje shumë të mirë pa ndërtesa të larta përpara. Organizohet nga dhoma e ndenjës + guzhina, tre dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkonin i cili është i mbyllur me vetratë dhe lidhet me pjesën e guzhinës. Apartamenti ka dhe shtese të hipotekuar.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
95 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
105m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Jo
KATI: 
4
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
HIPOTEKË: 
Po
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.