BULEVARDI “BAJRAM CURRI”
ÇMIMI: 
240 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

TE GODINA REZIDENCIALE “ETC”

Apartament 2+1 në shitje me një vendodhje strategjike, në zonen më atraktive e të preferuar të kryeqytetit. Shumë afer me qendren e Tiranes, zonen e Bllokut, bulevardin kryesor, Parkun Kombetar, buze bulevardit “Bajram Curri”, dhe afer institucioneve kryesore shteterore, shume institucioneve arsimore, shoqërore e tregtare, disa prej ambasadave te huaja, këndeve të lojrave për fëmijë etj. 

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina rezidenciale “ETC” ofron privatësi, cilësi të lartë ndertimi, termoizoli, ndricimi natyral, lartesi, jetese ne komunitet, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, 2 ashensore dhe mundesi parkimi.

Apartamenti eshte i mireorganizuar me hapsira te konsiderueshme, me rifinitura te mira, disa nga ambientet te shtruara me parket, me sistem ngrohje-ftohje dhe guzhinen. 

Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 99.9 m2 (113 m2 bruto), ndodhet në katin e 5-te, me orientimin lindje-veri. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
240 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
100m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
113m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
15
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.