BULEVARDI "BAJRAM CURRI", AFER HOTEL "DIPLOMAT 2"
61 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje ka një vendodhje shumë të mirë, afer me kryqëzimin e rruges se “Kavajes” me Bulevardin “Bajram Curri”. Pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

Vendodhja është një zone e re e cila ofron sherbime te ndryshme si supermarket, bar/kafe, restorante, qendra mjeksore, qendra tregtare etj.

Pallati eshte 8 katesh, ka ashensor, shkallë të bollshme, kurse apartamenti është i mirë-organizuar, i pajisur me rifinitura të mira. Është i mobiluar me gjitha pajisjet dhe me kondicioner.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe 57.3 m2 neto, pozicionohet në katin e 6 me orientimin perëndim. Ofron një dhome ndenje + kuzhina, dhomë gjumi, tualet dhe ballkonin. Shitet i mobiluar.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
57m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
6
KATET E PRONES: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2010
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.