BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANË PIRAMIDES
ÇMIMI: 
367 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

TE GODINA REZIDENCIALE “ETC”

Apartament 2+1 në shitje me një vendodhje strategjike, në zonen më atraktive e të preferuar të qytetit, fare pranë me qendren e Tiranes, zonen e Bllokut, bulevardin kryesor, Parkun Kombetar dhe afer institucioneve kryesore shteterore, shume institucioneve arsimore, shoqërore e tregtare, disa prej ambasadave te huaja, këndeve të lojrave për fëmijë etj. 

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina rezidenciale “ETC” ofron privatësi, cilësi të lartë ndertimi, termoizoli, ndricimi natyral, lartesi, jetese ne komunitet, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, 2 ashensore dhe mundesi parkimi. Apartamenti është mjaft mirë i organizuar, i rinovuar me materiale cilësore, kuzhina moderne është e vecuar, ngrohje qendrore me sistem fan coil etj.

Apartamenti në shitje 2+1 me siperfaqe neto 112.8 m2 (126.5 m2 siperfaqe bruto), ndodhet në katin e 14-te, me orientimin jug-lindje gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga salloni, kuzhinë e vecuar, ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon me pamje shume te bukur.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
367 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
113m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
127m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
14
KATET E PRONES: 
15
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.