BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC”
620 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TEK “ETC” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 3+1 ne shitje ndodhet ne nje vendodhje strategjike me pamje nga Parku kombetar, bulevardi “Bajram Curri, Katedralja Katolike dhe 5 min nga qendra e Tiranes.

Godina rezidenciale “ETC” ndodhet afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj. Godina ka mbaruar ne vitin 2006.

Objekti ofron privatesi, cilesi te larte ndertimi, ndricimi natyral, lartesi, jetese ne komunitet, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, 2 ashensore dhe mundesi parkimi.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura. mobilim pjesor dhe elektroshtepiake shume cilesore, me sistem ngrohje-ftohje fancoil qendron per klimatizimin, me termoizolim, vetrata Schucko me izolim termik dhe akustik shume te larte. Apartamenti ne shitje ofron nje pamje shume te bukur te Tiranes dhe diell gjate gjithe dites per arsye te orientimit nga jugu.

Apartament ne shitje 3+1 luksoz, me siperfaqe netto 153 m2 + 74 m2 verande (siperfaqe totale ndertimi 217 m2) m2 ne katin e 15 me orientim jug-perendim-veri cili ofron dhome ndenje te bollshme, ambient kuzhine te vecante me dritate, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njera me steam bath), lavanderi, garderobe, verande dhe ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me dru teak masiv. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
153m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
217m 2
VERANDË: 
74.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
15
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2006
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.