BULEVARDI “ZOGU I PARE”
ÇMIMI: 
182 700€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARE” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

PËRBALLË MINISTRISË SË DREJTËSISË

Apartament 2+1 në shitje në një pallat të ri, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, afer me Bulevardin e ri, Gjimnazin “Sami Frasheri”, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar. Me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, rrugen e “Barrikadave” etj. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shtetërore, shëndetësore, arsimore, shoqërore dhe tregëtare. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është 10 kate, ofron punime shumë cilesore të teknologjisë së fundit, 2 ashensor, fasadë të ventiluar etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 87 m2 (104.4 m2 bruto) pozicionohet në katin e 7-të nga toka me orientimin perëndim. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ambient ngrënie, dhomë matrimoniale me tualetin brenda, dhomë gjumi, tualet dite dhe 1 ballkon.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
182 700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
87m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
104m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.