BULEVARDI ZOGU I PARE
121 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 1+1 ne shitje i ri ka nje vendodhje shume te mire tek rruga “Dervish Hatixhe”, 5 min nga qendra e Tiranes, 500 M nga pazari i ri, 100 M nga shkolla e mesme “Sami Frasheri”, 50 M nga shkolla 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Objekti i ri i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes, do te ofroje cilesi te larte ndertimi, lartesi 3.4 metra, rifinitura bashkohore, fasade të ventiluar, termoizolim, dritare dopio xham alumin termik, siguri 24 ore, ashensore, mirembajtje, parkime, sherbime, etj

Apartament ne shitje 1+1 i ri me siperfaqe netto 61.1 m2 (siperfaqe totale ndertimit 73.3 m2) ne katin e 5 me orientim jug, ofron dhome ndenje + kuzhina, dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. 

Çmimi i apartamentit 121,000 Euro kurse i parkimit ne katin -3 eshte 20,000 Euro. Cmimi apartament + parkim = 141.000 Euro. Parashikuar te perfundoje ne Prill 2020.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
61m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
73m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.