BULEVARDI ZOGU I PARE
180 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje i ri ka nje vendodhje shume te mire tek rruga “Dervish Hatixhe”, 5 min nga qendra e Tiranes, 500 M nga pazari i ri, 100 M nga shkolla e mesme “Sami Frasheri”, 50 M nga shkolla 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Objekti i ri i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes, do te ofroje cilesi te larte ndertimi, lartesi 3.4 metra, rifinitura bashkohore, fasade të ventiluar, termoizolim, dritare dopio xham alumin termik, siguri 24 ore, ashensore, mirembajtje, parkime, sherbime, etj

Apartament ne shitje 2+1 i ri me siperfaqe neto 92.6 m2 (111.1 m2 bruto) ne katin e 2 teknik, me orientim veri-perendim, ofron dhome ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete (njera me dritare) dhe nje ballkon. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
93m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
111m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.