BULEVARDI ZOGU I PARE
105 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 1+1 ne shitje i ri ka nje vendodhje shume te mire tek rruga “Dervish Hatixhe”, 5 min nga qendra e Tiranes, 500 M nga pazari i ri, 100 M nga shkolla e mesme “Sami Frasheri”, 50 M nga shkolla 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Objekti i ri i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes, do te ofroje cilesi te larte ndertimi, lartesi 3.4 metra, rifinitura bashkohore, fasade të ventiluar, termoizolim, dritare dopio xham alumin termik, siguri 24 ore, ashensore, mirembajtje, parkime, sherbime, etj

Apartament ne shitje 1+1 i ri me siperfaqe neto 52.8 m2 (63.4 m2 bruto) ne katin e 1 teknik, me orientim perendim, ofron dhome ndenje + kuzhina, dhome gjumi dhe tualet. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
53m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
63m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
Shitje si investim: 
2020
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.