“GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL
227 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

“Green Valley”, është një nga rezidencat e banimit më të reja eskluzive e cila do të ofrojë vila apartamente premium, ambiente shërbimi, kënde rekreative për fëmijēt dhe oborre të gjelbëruara pozicionohet në zonën më të bukur të Tiranës, përbri Parkut të Madh të Liqenit. Ka akses të menjëhershëm tek parku i madh i liqenit, unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe pranë tij njëkohësisht.

“Green Valley” është e konceptuar me nderthurjen e jetesës pranë qytetit dhe fare pranë gjelbërimit dhe natyrës duke ju garantuar dritë natyrale gjatë gjithë kohës dhe pamje të plotë mbi parkun e liqenit, ullishtet dhe kodrat përreth. 

Rezidenca “Green Valley” do të ofrojë punime shumë cilësore ku projektet e vilave dhe te apartamenteve te mirëprojektuara do te lejojnë depërtimin e dritës natyrale dhe të shikimit te lire. Treguesit e projektit janë më të ulëtit e lejuar brenda qytetit me intensitet ndertimi vetem 0.5 dhe koeficenti i shfrytezimit të truallit është 20 %. Cilësia absolute e ndërtimit dhe standarti i çertifikuar i materialeve të përdorura, teknologjia me qasje të fortë ekologjike i cili do të garantojë termo-izolim, zë-izolim të plotë si dhe sistem ekologjik, ngrohje-ftohje të ajrit dhe të ujit, oborre private të mëdha për vilat dhe apartamentet në katin përdhe, mirëmbajtje dhe siguri maksimale 24 orë, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi, qetësi dhe komunitet i përzgjedhur.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 113.7 m2 (126.1 m2 siperfaqe totale) ne katin e parë, me orientimin veri-jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë e vecuar + ambient ngrënie, dhomë matrimoniale me tualet dhe garderobë brenda, dhomë gjumi, një tualet dite dhe ballkoni. Apartamenti ka infrastrukturen për vendosjen e oxhakut me dru.

Parashikuar të mbaroje brenda vitit 2023.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
114m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
126m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.