“JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG
127 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e Joy Residences eshte unike ku pasqyrohet gjelberimi kodrinor, magjepes edhe joshes i Petreles edhe pamja e malit te Dajtit.

Vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne mes te gjelberim, ne privatesi dhe ajer te paster, larg zhurmes se kryeqytetit, vetem 8 KM nga qendra e Tiranes.

“Joy Residence” i cili do te jete destinacioni i ri ne Tirane, do te ofroje arkitekture te pershtatur sipas kerkesave te klienteve, infrastrukture modere, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet te perzgjedhur me shqiptar edhe te huaj.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 71 m2, me nje dhome ndenje, kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi parkimit 16,000 Euro. Ne ndertim.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
71m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
71m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.