KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”
78 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “DON BOSKO”

Shume prane qendres se Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara edhe me te kerkuara te Tiranes.

Rezidenca me e re e banimit “Fiori Di Bosco” do te ofroje sherbime te ndryshme, gjelberim te bimesive te ndryshme, ambiente rekreative per femijet, parkim, fusha sporti etj.

Godina ka 9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 1 kat parkimi. Objekti do te ofroje cilesi te larte ndertimi, 2 ashensore, fasade te ventiluar me pllake, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirembajtje 24 ore, etj.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, do te ofroje gjithe diten diell, ka nje pamje shume te mire dhe do te jete i pajisur me rifinitura cilesore.

Apartament ne shitje i ri 2+1 me 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe nje ballkon me sip. 81 (91) m2, kati 3 me orientim lindje.

Perfundon ne Dhjetor 2019.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
81m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
91m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.