KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO”
82 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “FIORI DI BOSCO”, RRUGA “DON BOSKO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.

Rezidenca më e re e banimit “Fiori di Bosco” do të ofrojë shërbime të ndryshme, gjelbërim të bimësive të ndryshme, ambiente rekreative për fëmijët, parkim, fusha sporti etj.

Godina ka 9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 1 kat parkimi. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, fasade të ventiluar me pllakë, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë, etj.

Apartamenti është i mirëorganizuar, do të ofrojë gjithë diten diell, ka një pamje shumë të mirë dhe do të jetë i pajisur me rifinitura cilësore.

Apartament i ri në shitje 2+1 me siperfaqe neto 80.5 m2 (91 m2 bruto) pozicionohet në katin e 9-të, organizohet nga dhome ndenje + gatim + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një ballkon, me orientimin lindje.

Cmimi okazion 82.000 Euro nga cmimi tregut prej 100.000 Euro

Mbaron në Gusht 2020

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
81m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
91m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.