KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2”
89 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI “KODRA E DIELLIT 2” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje, ndodhet ne Kompleksin “Kodra e Diellit 2” vetem 300 meter larg nga Unaza e Madhe, dhe prane me Kompleksin 'Kodra e Diellit 1' . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise qe ofron kjo zone.

Apartamenti ndodhet ne nje godine 3 kateshe rezidenciale te rrethuar me gjelberim dhe me parkim jashte godine, i cili ofron cilesi te larte ndertimi, rifinitura bashkohore, drite natyrale, mirembajtje, etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 79.5 m2 + 25 m2 verande (115 m2 bruto) ne katin perdhe, ofron dhome ndenje + ambientin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
79m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
115m 2
VERANDË: 
25.00m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.