KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI”
199 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti në shitje është një ndër zonat më të preferuara të qytetit, pranë Komunës së Parisit, afër me Parkun kombëtar e Liqenin artificial të Tiranës si dhe pranë zonës së Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një rrjet i konsiderueshëm institucionesh arsimore, shoqërore dhe tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndërtese e re, e cila ofron cilësi të lartë ndertimi, termoizolim, shkallet me ndricim, tre apartamente ne kat dhe 1 ashensor.

Apartamenti 3+1 në shitje është i mirë-organizuar pa humbje në sipërfaqen e tij dhe ofron rifinitura cilësore, sistem ngrohje-ftohje qendror Fujitsu, i shtruar i gjithi me parket shumë cilësor, dritaret dopio xham dhe me grila, energji me rritje fuqie 3-fazore, automat elektrik me mbrojtje nga levizjet e tensionit, tavanet me panele gipsi, antenë e përbashkët e pallatit, internet me fiber optike, guzhina MDF dhe banak prej kuarci, pajisjet e guzhinës shume cilesore të markës Samsung, Frigorifer dhe Furrë inkaso, aspirator Beko, lavastovilje etj. Si dhe me dalje uji edhe në ballkonin dytësor.

Apartament në shitje 3+1, me siperfaqe 125 m2 neto (140 m2 bruto), ndodhet në katin 5 i fundit, me orientim jug-lindje-veri. Përbëhet nga 1 dhome ndenje e madhe + kuzhine+ambient ngrënie bashkë, 2 dhoma gjumi, dhomë garderobe, depo, 2 tualete pa dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet bashkë me mobilimin shumë cilësor. 

Me këtë apartament shitet edhe garazhi me sipërfaqe 24 m2 me çmimin 20.000 Euro

Me certifikatë të rregullt pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
125m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.