"LONG HILLS" RESIDENCE, 500 M NGA TEG
280 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Apartamenti 3+1 ne shitje ndodhet në Lunder, "Long Hills" residence, një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të paster, mirëmbajtje te persosur, jetesë në komunitet, etj.

"Long Hills" residence ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afer Qendres Tregtare TEG, Kompleksit "Rolling HIlls", Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Apartamenti 3+1 në shitje me sipërfaqe 127 m2 ndodhet në katin përdhe të një godine 3 katshe. Përbëhet nga ambient ndenje + gatim + ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, verandë dhe 127 m2 oborr të gjelbëruar.

Apartamenti është tepër cilësor, me rifinitura të shtrenjta dhe i organizuar mjaft mirë nga ana funksionale. Ka oxhak funksional, sistem ftohje-ngrohje dhe termoizolim cilësor të gjithë apartamentit. Nga veranda, ku mund të vendoset nje tavolinë e madhe me disa karrige, del në oborr, i cili e bën apartamentin të banueshem si nje vilë.

Apartamenti shitet me 2 vende parkimi dhe me mobilim te pjesshëm, i cili është shumë cilësor.

Me certifikate pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
127m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
127m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.