"LONG HILLS" RESIDENCE, 500 M NGA TEG
440 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Apartamenti Dupleks ndodhet në Lunder, "Long Hills" residence, një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të paster, mirëmbajtje te persosur, jetesë në komunitet, etj.

"Long Hills" residence ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afer Qendres Tregtare TEG, Kompleksit "Rolling HIlls", Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Apartament Dupleks 3+1 në shitje me sipërfaqe ndërtimi 223 m2 + 264 m2 totale tokë të gjelberuar + 10 M2 Depo. Apartamenti me arkitekture moderne ndodhet në katin e dytë e të tretë të një godine 3 katëshe. Eshte i organizuar ne kete menyre, në katin e parë gjenden ambienti i ndenjes + gatim+ngrënie, një dhomë gjumi, tualeti + lavanderi dhe verandë e cila të nxjerr në oborr. Kati dytë ofron dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet brenda, 2 dhoma te tjera gjumi, 1 tualet dhe verande nga ku ka një pamje mjaft të bukur të zonës përreth si dhe të pishinës së kompleksit, që e bën tërheqëse dhe shplodhëse pamjen.

Dupleksi është i organizuar mjaft mirë funksionalisht, me rifinituara shumë cilësore, termoizolim, sistem ngrohje – ftohje dhe oxhak funksional në ambientin e ndenjës. Oborri është krejtësisht i gjelbëruar dhe mjaft funksional duke e kthyer dubleksin si në tipin e një vile. Shitet me mobilimin të pjesshëm i cili është shumë cilësor. Me certifikate pronësie.

Apartamenti shitet bashkë me 2 vende parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
223m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
162m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.