MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME
ÇMIMI: 
112 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “VLLAZEN HUTA”

Apartament në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, afer me Ministrine e Jashtme, Sherbimin Kombëtar të Punësimit, Komisariati i Policise Nr. 1, etj. Është një zone mjaft e qetë dhe e sigurte, me trafik jo të rënduar, me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë dhe në rrugen “Hoxha Tahsim”. Zona ka një rrjet të mirefillte tregtar, shoqeror e shkollor. Është fare prane qendres dhe zones me vlere të shtuar Pazarit të ri, vetem 5 min ecje.

Godina ku gjendet apartamenti është pallat i ri, ka dy ashensore, shkallë të bollshme, parkim poshte tij, shesh lojrash per femijet dhe administrim shume te mire.

Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 78 m2 (94 m2 bruto), kati 8-të me orientimin lindje. Ofron një dhome ndenje dhe ngrenie, kuzhina e vecante, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon. Është i mirë organizuar dhe format e ambienteve te ndenjes dhe të dhomave te gjumit janë të rregullta.

Apartamenti shitet i mobiluar, me ajer të kondicionuar ne cdo dhome.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
112 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
78m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
94m 2
BALLKON: 
1
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.