MBRAPA SHKOLLES "HARRY FULTZ"
69 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “JORDAN MISJA”, MBRAPA SHKOLLES
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “JORDAN MISJA”

Apartamenti ne shitje ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga Bulevardi i ri, 200 M nga Gjykata e Krimeve te Renda, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Apartamenti eshte i mireorganizuar pa pasur humbje ne siperfaqe, i pajisur me rifinitura mesatare dhe me nje pamje te bukur.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 69 m2 netto (77m2 brutto), ne katin e 10, me orientim veri, ofron nje dhome ndenje, kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
69m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
77m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
10
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.