NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT
310 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDËRMJET ZONES SE BLLOKUT DHE PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “ABDYL FRASHERI”

Zona ku ndodhet ndërtesa është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesisë të Parkut kombetar të Tiranes dhe Liqenit artificial si dhe shume afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndërtese e re, e cila ofron cilësi të lartë ndertimi, është e gjitha e termoizoluar, me ashensore, parkim, siguri dhe mirëmbajtje 24 ore. Apartamenti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura cilësore, sistem ajri i kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, i shtruar i gjithi me parket, dritaret me dopio xham dhe grila.

Apartament ne shitje 2+1 modern, me siperfaqe 125.7 m2 neto (131.8 m2 bruto). Ndodhet në katin 3 me orientim nga jugu. Përbëhet nga 1 dhome ndenje e madhe + kuzhine, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, 2 korridore dhe ballkon i madh.  Eshtë i sapo mobiluar komplet me mobilim shumë modern dhe shumë cilesor. 

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
126m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
132m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
12
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.