NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA”
92 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “DRITAN HOXHA”

Shume prane Sheshit “Rilindja”, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zone te qete dhe afer me nje nga arteriet kryesore hyrese te Tiranes

Rezidenca me e re e banimit “E-88” do te ofroje sherbime te ndryshme, gjelberim e bimesi te ndryshme, ambiente rekreative per femijet, parkime etj.

Godina ka 7-9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 2 kate parkimi. Objekti do te ofroje cilesi te larte ndertimi, 2 ashensore, fasade te ventiluar me pllake, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirembajtje 24 ore, etj.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, ka nje pamje shume te mire dhe do te jete i pajisur me rifinitura cilesore.

Apartament ne shitje  2+1 i ri , me sip. 105 (122) m2, me 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2  tualete  dhe nje ballkon, kati 6.

Perfundon ne Dhjetor 2019.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
105m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
122m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
6
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.