NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA”
138 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “DRITAN HOXHA”

Shumë pranë Sheshit “Rilindja”, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare në një nga zonat më të qeta dhe afer me një nga arteriet kryesore hyrese të Tiranës.

Rezidenca më e re e banimit “E-88” do te ofroje sherbime te ndryshme, gjelberim e bimesi te ndryshme, ambiente rekreative per femijet, parkime etj.

Godina ka 7-9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 2 kate parkimi. Objekti ofron cilësi te larte ndertimi, 2 ashensore, fasade te ventiluar me pllake, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirembajtje 24 ore, etj.

Apartamenti ka përfundur, është i mireorganizuar, ka nje pamje shume te mire dhe është i pajisur me rifinitura cilesore.

Apartament në shitje 3+1 i ri, me sip. neto 123.20 m2 (143 m2 bruto), organizohet me 1 dhome ndenje + kuzhina, dhomë matrimoniale + dhomë garderobë + tualet me dritare brenda, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, depo dhe 2 ballkone. Pozicionohet në katin 7 me orientimin jug.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
123m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
143m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.