NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA”
72 063€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE AFERSI TE SHESHIT “RILINDJA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “DRITAN HOXHA”

Shumë pranë Sheshit “Rilindja”, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare në një nga zonat më të qeta dhe afer me një nga arteriet kryesore hyrese të Tiranës.

Rezidenca më e re e banimit “E-88” do te ofroje sherbime te ndryshme, gjelberim e bimesi te ndryshme, ambiente rekreative per femijet, parkime etj.

Godina ka 7-9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 2 kate parkimi. Objekti ofron cilësi te larte ndertimi, 2 ashensore, fasade te ventiluar me pllake, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirembajtje 24 ore, etj.

Apartamenti ka përfundur, është i mireorganizuar, ka nje pamje shume te mire dhe është i pajisur me rifinitura cilesore.

Apartament në shitje 1+1 i ri, me siperfaqe neto 69 m2 (80.07 m2 bruto), organizohet me 1 dhome ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Pozicionohet në katin e 4, me orientim shumë të mirë.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
69m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.