NE BLLOK
210 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NE BLLOK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti 2+1 ne shitje, i cili ka një vendodhje strategjike, tek ish-blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Zona ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar. Ka një orientim shumë të mirë nga jugu, gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës nga drita natyrale. Me një kubaturë të rregullt, rifinituara mesatare, ashensor, sherbime etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe netto 107.2 (118 m2 bruto) ndodhet në katin e 4 nga toka.

Organizohet në: dhomë ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje të mirë. 

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
107m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
118m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
10
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.