NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI”
53 000€
< >
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” Tirane
<
Apartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” TiraneApartament 1+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGËS “ALI DEMI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje 1+1 ka një vendodhje të mirë afër me qendrën dhe disa nga akset rrugore kryesore të Tiranës. Ndodhet pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat e preferuara të Tiranës.

Apartamenti eshte parafabrikat, ka kubaturë të rregullt pa humbje në sipërfaqe, i përshtatshëm për banim dhe për investim.

Apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 57.10 neto (60 m2 bruto), pozicionohet në katin e katërt të një godine 5 katëshe. Ka orientimin veri – jug dhe organizohet nga një dhomë ndenje, guzhina + ballkoni i cili është i mbyllur, një dhomë gjumi dhe tualeti me dritare.

Me dokumenta të rregullta pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
57m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
Ekzistuese
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PAMJA: 
Mesatare
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.