NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO”
ÇMIMI: 
155 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 ne shitje, i cili ka nje vendodhje shumë të mirë, pranë Sheshit “Rilindja”, afer qendres tregtare “Ring Center”, 10 minuta nga qendra e Tiranes, pranë Prokuroris së Tiranës, gjimnazit “Qemal Stafa”, aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël. Ndodhet afër disa institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, në një nga zonat më të kërkuara të Tiranes.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare, çerdhe, kopështe, shkolla etj.

Prona ndodhet në një godinë 9 katëshe, me 2 ashensor në kat dhe me administrim shumë të mirë.

Apartamenti është i mirëorganizuar me hapësira të mëdha, dritaret me grila, me kondicioner dhe ballkoni me tendë.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe neto 105.25 m2 (116.94 m2 bruto) ne katin e 4, me orientimin veri-perëndim dhe me pamje shumë të mirë të zones. Është i organizuar nga një sallon ndenje + kuzhina + ambient ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

Me çertifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
155 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
105m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
117m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2007
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.