NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN”
ÇMIMI: 
330 000€
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF THE SUN” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

“Touch of the Sun”, kompleks modern banimi, i ndërtuar nga investitorë austriakë me standartet më të larta evropiane, 10 minuta (3 km) nga qendra e Tiranes dhe 5 minuta nga qendra tregtare TEG.

Kompleksi rezidencial ofron tetë ndërtesa 4-katshe secila me parkim nën-tokësor dhe një ashensor, zona rekreacioni të cilat përfshijnë: ambient për fëmijët në natyrë, pishinë të madhe, palester, salle lojrash, kinema, salle eventesh, ambiente të gjelbëruara, 24 ore energji elektrike me 2 gjeneratore te medhenj, ujë të  paster nga burimi malor Dajti me stacionin e depozitimit të ujit dhe pompave, izolim dhe ndertim me cilesi te larte, mirëmbajtje dhe siguri 24 orë. Rezidenca të krijon të gjitha lehtësirat e mundshme për përdorimin e sherbimeve që ofron.

Apartamenti ka punime shumë cilësore, mobilim modern bashkëkohor, i shtruar me parket druri dhe pllaka cilesore, dritaret PVC plastike dopio xham me grila, sistem kondicionimi Multisplit Inverter ne cdo ambient etj.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 169.5 m2 (186.3 m2 bruto), kati i dytë banim, me orientimin jug-perendim-veri dhe me pamje shumë të mirë të zones. Organizohet nga ambienti i ndenjës + ngrënies, kuzhinë e vecuar me dritare, depo, dhomë matrimoniale + tualetin, 2 dhoma gjumi, tualet + lavanderi, tualet dite dhe ballkoni që lidhet me sallonin. Shitet e mobiluar.

Shitet dhe 1 parkim me cmimin 15,000 euro

Cmimi i apartamentit 330,000 euro + parkimi = 345,000 euro

Me certifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
330 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
170m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
183m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
4
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2011
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.