NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN”
150 000€
< >
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” Tirane
<
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 2+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleksi i apartamenteve luksoze të apartamenteve në Sauk, të ndërtuara nga investitore austriake. Vendodhja e tij, është vetëm 10 minuta (3 km) nga qendra e Tiranës dhe 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Objektet private për banorët perfshijnë pishinë të madhe, palester, salle lojrash, kinema, salle eventesh etj. I rrethuar nga ambjentet e gjelbëruara të mirëmbajtura mirë nga stafi me kohë të plotë i kompleksit dhe 24 orë energji elektrike me 2 gjeneratorë të mëdhenj të përbërjeve. Ujë i pastër nga burimi malor Dajti me stacionin e depozitimit të ujit dhe pompave. Izolim dhe ndërtim me cilësi të lartë. Kompleksi ka tete ndërtesa 4-katëshe secila me parkim nëntokesor dhe një ashensor. Perimetri është i rrethuar me siguri private 24-orëshe.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 131.8 m2 (144.80 m2 bruto) pozicionohet në katin e dytë me orientimin veri-lindje. Organizohet nga një sallon, dhomë ngrënjeje kuzhine bashkë, dy dhoma gjumi, aneks i vogel qe mund te perdoret si dhome garderobe, dy tualete me dritare dhe një ballkon të madh. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme  të gjitha ambjenteve të cilat kanë dalje edhe në ballkon. Ka punime cilësore dhe i shtruar me parket.

Rezidenca të krijon gjitha lehtësirat e mundshme për përdorimin e shërbimeve që ofron kompleksi si: pishinë, palestër, sallë lojrash, dhomë teatri, shesh lojrash etj. Parkim i madh nëntokësor dhe depo. Apartamenti shitet i pamobiluar.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
132m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
145m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.