NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN”
215 000€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: NË KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleksi i apartamenteve luksoze të apartamenteve në Sauk, të ndërtuara nga investitore austriake. Vendodhja e tij, është vetëm 10 minuta (3 km) nga qendra e Tiranës dhe 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Objektet private për banorët perfshijnë pishinë të madhe, palester, salle lojrash, kinema, salle eventesh etj. I rrethuar nga ambjentet e gjelbëruara të mirëmbajtura mirë nga stafi me kohë të plotë i kompleksit dhe 24 orë energji elektrike me 2 gjeneratorë të mëdhenj të përbërjeve. Ujë i pastër nga burimi malor Dajti me stacionin e depozitimit të ujit dhe pompave. Izolim dhe ndërtim me cilësi të lartë. Kompleksi ka tete ndërtesa 4-katëshe secila me parkim nëntokesor dhe një ashensor. Perimetri është i rrethuar me siguri private 24-orëshe.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 169.05 m2 (186.30 m2 bruto) pozicionohet në katin e katërt me orientimin lindje. Ka një strukturë shumë të rregullt dhe organizohet në disa ambjente: sallon i madh ndënjëje dhe ngrenie bashkë, kuzhina vec, një aneks, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe një ballkon. Apartamenti karakterizohet nga punime shumë cilësore dhe është i shtruar me parket.

Rezidenca të krijon gjitha lehtësirat e mundshme për përdorimin e shërbimeve që ofron kompleksi si: pishinë, palestër, sallë lojrash, dhomë teatri, shesh lojrash etj. Parkim i madh nëntokësor dhe depo. Apartamenti shitet i pamobiluar.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJE NETO: 
170m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
186m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.